Contact

Algemeen
Voor algemene vragen, mail naar info@grandtheatregroningen.nl of bel 06 43600093. Al onze medewerkers werken parttime en/of deels buiten reguliere kantooruren. We zijn daarom niet altijd in staat om de telefoon op te nemen. Onze afdeling programmering is het best per mail bereikbaar.

Kaartverkoop
Kaartverkoop gaat via onze webshop. Daarnaast zijn er ook de hele dag door kaartjes te koop aan de kassa in het World of Barista Theatercafé. Het is niet mogelijk om te reserveren of telefonisch of per e-mail tickets te bestellen. Voor vragen over kaartverkoop, mail naar kassa@grandtheatregroningen.nl.


Contactgegevens personeel

Zakelijke leiding
Niek vom Bruch: niek@grandtheatregroningen.nl
Mark Fischer: mark.fischer@grandtheatregroningen.nl

Artistiek leider
Mark Yeoman: mark@grandtheatregroningen.nl

Officemanager
Kasper van Hoek: kasper@grandtheatregroningen.nl

Programmering
Judith Blankenberg / Milan van der Zwaan: programmering@grandtheatregroningen.nl

Sociaal ondernemer
Lenny Bulthuis: lenny@grandtheatregroningen.nl

Marketing
Annedore van Zalen: annedore@grandtheatregroningen.nl
Mathé Többen: mathe@grandtheatregroningen.nl
Martine Haveman (stagiaire)

Kaartverkoop en productie
Lara van den Bergh: lara@grandtheatregroningen.nl

World of Barista / Horeca
Ulas Tarakci: ulas@grandtheatregroningen.nl

Techniek
André Pronk: andre@grandtheatregroningen.nl (download hier ons technisch fiche)