Contact

Algemeen
Voor algemene vragen, mail naar info@grandtheatregroningen.nl of bel 06 43600093. Al onze medewerkers werken parttime en/of deels buiten reguliere kantooruren. We zijn daarom niet altijd in staat om de telefoon op te nemen. Onze afdeling programmering is het best per mail bereikbaar.

Kaartverkoop
Kaartverkoop gaat via onze webshop. Daarnaast zijn er ook de hele dag door kaartjes te koop aan de kassa in het World of Barista Theatercafé. Het is niet mogelijk om te reserveren of telefonisch of per e-mail tickets te bestellen. Voor vragen over kaartverkoop, mail naar kassa@grandtheatregroningen.nl.


Zakelijk/verhuur
Voor vragen over verhuur van onze ruimtes, kun je contact opnemen met Mark Fischer via mark.fischer@grandtheatregroningen.nl.

Contactgegevens personeel

Artistiek leider
Mark Yeoman: mark@grandtheatregroningen.nl

Kaartverkoop en productie
Lara van den Bergh: lara@grandtheatregroningen.nl

Marketing
Annedore van Zalen: annedore@grandtheatregroningen.nl
Mathé Többen: mathe@grandtheatregroningen.nl
Rosa Kremer (stagiaire)

Officemanager
Jack Bos: jack@grandtheatregroningen.nl

Programmering
Judith Blankenberg: judith@grandtheatregroningen.nl
Milan van der Zwaan: milan@grandtheatregroningen.nl

Sociaal ondernemer
Lenny Bulthuis: lenny@grandtheatregroningen.nl

Techniek
André Pronk: techniek@grandtheatregroningen.nl (download hier ons technisch fiche)

Verhuur
Mark Fischer: mark.fischer@grandtheatregroningen.nl

World of Barista / Horeca
Ulas Tarakci: ulas@grandtheatregroningen.nl

Zakelijke leiding
Niek vom Bruch: niek@grandtheatregroningen.nl
Mark Fischer: mark.fischer@grandtheatregroningen.nl