Contact

Algemeen
Voor algemene vragen, mail naar info@grandtheatregroningen.nl of bel 06 43600093. Al onze medewerkers werken parttime en/of deels buiten reguliere kantooruren. We zijn daarom niet altijd in staat om de telefoon op te nemen. 

Kaartverkoop
Kaartverkoop gaat via onze webshop. Het is niet mogelijk om te reserveren of telefonisch of per e-mail tickets te bestellen. Voor vragen over kaartverkoop, mail naar kassa@grandtheatregroningen.nl.


Contactgegevens personeel
Niek vom Bruch, zakelijk leider: niek@grandtheatregroningen.nl
Mark Yeoman, artistiek leider: mark@grandtheatregroningen.nl
Kasper van Hoek, officemanager: kasper@grandtheatregroningen.nl
Judith Blankenberg, programmering: judith@grandtheatregroningen.nl
Lenny Bulthuis, sociaal ondernemer: lenny@grandtheatregroningen.nl
Annedore van Zalen, communicatie en marketing: annedore@grandtheatregroningen.nl
Mathé Többen, assistent comm. en marketing: mathe@grandtheatregroningen.nl
Elisa van den Berg, stagiaire communicatie en marketing
Lara van den Bergh, kaartverkoop en productie: lara@grandtheatregroningen.nl
Ulas Tarakci/World of Barista, horeca: ulas@grandtheatregroningen.nl
André Pronk, techniek: andre@grandtheatregroningen.nl (download hier ons technisch fiche)