Contact

Algemeen
Voor algemene vragen, mail naar info@grandtheatregroningen.nl of bel 06 43600093 (bereikbaar van maandag t/m donderdag tussen 10.00 uur en 17.00 uur). Het is niet mogelijk om telefonisch kaarten te bestellen.

Contactgegevens personeel
Niek vom Bruch, zakelijk leider: niek@grandtheatregroningen.nl
Mark Yeoman, artistiek leider: mark@grandtheatregroningen.nl
Marinke Kerkhoff, office manager: marinke@grandtheatregroningen.nl
Judith Blankenberg, programmering: judith@grandtheatregroningen.nl
Lenny Bulthuis, sociaal ondernemer: lenny@grandtheatregroningen.nl
Annedore van Zalen, communicatie & marketing: annedore@grandtheatregroningen.nl
Lara van den Bergh, kaartverkoop: lara@grandtheatregroningen.nl
Ulas Tarakci/World of Barista, horeca: ulas@grandtheatregroningen.nl
André Pronk, techniek: andre@grandtheatregroningen.nl (download hier ons technisch fiche)